MÖBLER / Bord / Pelarbord 7383410
nr 738 3410
Pelarbord
Nyrokoko, längd: 52, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:25:25
29/1 15:50:55
100 kr
30/1 17:20:24